Odběr informací  

 
 


 
 
Odběr informací

Vážení návštěvníci, na našich www stránkách můžete od 1. června 2012 využívat novou službu "ODBĚR INFORMACÍ". Tato nová služba umožňuje zasílání důležitých informací z Obecního úřadu Konětopy na zaregistrované e-maily. Rovněž tak Vám budou zasílány upozornění, kdykoliv se na našich www stránkách cokoliv změní!
Tento systém je pro vás zcela zdarma.

Jelikož nevyžadujeme ani neshromažďujeme žádné další údaje, které by mohly vést ke ztotožnění dané osoby a kontaktní e-mail může být libovolný, (jaký si u jakéhokoliv poskytovatele služby založíte), nevyžaduje tato služba žádné další potvrzení v rámci podmínek GDPR!
  
  
Podle názoru Úřadu pro ochranu osobních údajů: "e-mailová adresa např. ve tvaru jan_novak@seznam.cz osobním údajem není, protože takovouto e-mailovou adresu si může založit kdokoliv a nevypovídá nic o svém majiteli."


Informace nejdůležitější - jak službu získat:
Služba je poskytována všem zaregistrovaným zájemcům ve stejném rozsahu a zdarma. Stačí vyplnit velmi jednoduchý formulář na této stránce a od následujícího dne vám přijde na uvedený e-mail krátká zpráva s oznámením, kdykoliv se na www stránkách objeví jakákoliv novinka. Stejným způsobem můžete službu kdykoli zrušit.


Upozornění:
Vaším souhlasem stvrzujete možnost, že Vaši uvedenou e-mailovou adresu mohou v hlavičce zprávy vidět i další příjemci e-mailu.

 Přihlášení: 
Souhlasím s odběrem informací o novinkách na www stránkách Obecního úřadu Konětopy. Napište Váš e-mail a slovo SOUHLASÍM
(malá či velká písmena se nerozlišují).

 
  Odhlášení:  
Ruším svůj souhlas s odběrem informací o novinkách na www stránkách Obecního úřadu Konětopy. Napište Váš e-mail a slova RUŠÍM SOUHLAS
(malá či velká písmena se nerozlišují).